Tālrunis

LV I RU

GALVENĀ  II  PRODUKCIJA  II  KONTAKTI

twitter @celtnieks95

Skārds cinkotais
Skārds PE un PUR

Kapars / Varš
Titāncinks RHEINZINK®
Ūdens noteksistēmas
Valcprofils
Papildelementi

 

Kapars ruļļos

KAPARS / VARŠ          

Kompānija CELTNIEKS 95 piedāvā:

  • Kaparu ruļļos un loksnēs
    (biezums: 0,6 mm - 1,0 mm; platums: 0,67 m; 1 m);
     
  • Kapara dakstiņus.

Kapara jumts ir skaists un cēls. Tas nekad nerūsē, neprasa virsas kopšanu, ir absolūti nekaitīgs un tam piemīt anaboliskas īpašības. Mijiedarbībā ar ārējo vidi uz kapara veidojas patina – dabīgs aizsargslānis, kas to pasargā no korozijas un bojāšanās. Gadsimtu gaitā kapara izmantošana ir attaisnojusies. Kapara jumts kalpo ne mazāk kā 100 gadus.

Kapars pazīstams ar savu ilgo mūžu, vienkāršo apstrādi, ekspluatācijas izdevumu trūkumu un harmonisku saskaņotību ar apkārtējo arhitektūru, kam par piemēru kalpo ne tikai ievērojamas vietas ar oriģināliem kapara jumtiem Vecrīgā, kuru mūžu skaita gadsimtos, bet arī mūsdienīgas būves elitārajos Rīgas un Jūrmalas rajonos.

Kapars turas pretī ekstremāliem meteoroloģiskajiem apstākļiem, tāpēc derīgs izmantošanai piejūras un rūpnieciskajās zonās. Kapara jumta nopietna mehāniska bojājuma gadījumā nav nepieciešams nomainīt veselu sagatavi vai sleju. Pietiek ielikt ielāpu un salodēt. Kapara augstais plastiskums ļauj klāt jumtus ar vissarežģītāko konfigurāciju un piedāvā plašu pašapliecināšanās brīvību. Montāža nav atkarīga no laika apstākļiem, bet formas veidošanas iespējas saglabājas arī zemu temperatūru apstākļos.

Kapara dakstiņiem ir bumbierveidīga forma un bāzes izmērs 200 x 280 mm. Šo jumta segumu var pielāgot visu formu jumtiem ar slīpumu no 30° un vēl sarežģītākiem. Kapara dakstiņiem ir visas privilēģijas, kādas vien piemīt klasiskajam kapara jumtam. Tiem ir noapaļotas formas, kas veicina jumta un tā elementu interesanta ārējā izskata veidošanu.

Kapara jumti
Kapara dakstiņi

Skaties arī: Ūdens noteksistēmas, Titāncinks RHEINZINK®.

© CELTNIEKS 95
1995-2014

Top.LV