Tālrunis

LV I RU

GALVENĀ  II  PRODUKCIJA  II  KONTAKTI

twitter @celtnieks95

Skārds cinkotais
Skārds PE un PUR

Kapars / Varš
Titāncinks RHEINZINK®
Ūdens noteksistēmas
Valcprofils
Papildelementi

 

Ūdens noteksistēmas

LIETUS ŪDENS NOTEKSISTĒMAS          

Kompānija CELTNIEKS 95 piedāvā
Ūdens noteku sistēmas:

  • no visiem skārda veidiem, pašražotas;
     
  • no kapara / vara, pašražotas;
     
  • no titāncinka RHEINZINK®, klasiskā un patinētā.

Lietus ūdens noteksistēmas iekļauj jumta teknes, ūdens notekcaurules, dažādas speciālas formas (kompensācijas šuves, teknes stūrus, piltuves, līkumus), atbilstošu aprīkojumu (āķus, riņķus, galaslēgus, lapu uztvērējus) un citus elementus.

Lai izvairītos no ārējo sienu un pagraba sienu samirkšanas, aizsargātu fasādi un ēkas pamatus no sagrūšanas, no jumta tekošo ūdeni jānovada ar ūdens noteku sistēmu. Šī sistēma sastāv no teknes un tās aprīkojuma, tam piekļaujošās notekcaurules, kas novada ūdeni sabiedriskajā lietus ūdeņu novadīšanas sistēmā vai lietus ūdeņu uzkrāšanas sistēmā. Mūsdienu lietus ūdens noteksistēmas ir pilnībā nokomplektētas ar visiem nepieciešamajiem elementiem.

Ūdens noteksistēmas ar apaļo šķērsgriezumu domātas ūdens novadīšanai no jebkuras arhitektūras formas ēku un būvju jumtiem. Tekņu un notekcauruļu izmēru izvēle atkarīga no jumta slīpuma un platības, ņemot vērā ūdens noteces vietu daudzumu un izvietojumu. Piedāvājam jums: visplašāk izplatītās teknes ar diametru 100 mm, 125 mm, 150 mm un 190 mm;   notekcaurules  ar  diametru 80 mm, 100 mm, 120 mm un 150 mm; ūdens noteksistēmu komplektēšanu ar atbilstoša izmēra elementiem, kā arī citus izmērus.

Ūdens noteksistēmu dizains prasa, lai bez izdevīgiem tehniskajiem raksturojumiem, tām būtu arī kvalitatīvs ārējais izskats. Kapara ūdens noteksistēmas un vācu tirgus līdera RHEINZINK® produkti harmonē ar visiem to apkārtnē esošajiem materiāliem un, ievērojot visas rekomendācijas, garantē maksimāli ilgu kalpošanas laiku.

Teknes stūris     Piltuve
 
Līkums     Kronšteini
CELTNIEKS 95
oficialais dileris

Noteksistēmas RHEINZINK®

Skaties arī: Valcprofils, Papildelementi.

© CELTNIEKS 95
1995-2014

Top.LV