Tālrunis

LV I RU

GALVENĀ  II  PRODUKCIJA  II  KONTAKTI

twitter @celtnieks95

Skārds cinkotais
Skārds PE un PUR

Kapars / Varš
Titāncinks RHEINZINK®
Ūdens noteksistēmas
Valcprofils
Papildelementi

 

Valcprofils

VALCPROFILS          

Kompānija CELTNIEKS 95 piedāvā
Valcprofilu (sagataves ieloču jumtiem):

  • no visu skārda veidu, cinkotā un krāsainā (PE);
     
  • no kapara;
     
  • no titāncinka RHEINZINK®.

Valcprofils ir jumta seguma elements, kura malas sagatavotas ieloču savienojumiem. Ieloču segumus stiprina uz jumta latojuma. Sagatavotās loksnes piestiprina latojumam ar klemmeriem (skavām), kuras ar vienu galu ievieto stāvošajās ielocēs tās aizlokot, bet ar otru galu piestiprina latojumam un aizver ar dubulto ieloci ar speciālu aizlocīšanas ierīci.

Ieloču jumts ir vishermētiskākā konstrukcija, kas droši aizsargā telpas no atmosfēras iedarbības. Literatūrā dubultā ieloce minēta kopš 1899. gada. Vēlāk, pēc 110 gadiem, speciālisti vislielākās priekšrocības piešķir savienojuma tehnikai ar dubulto ieloci. Divkāršās ieloces ir viens no klasiskajiem gareniskajiem savienojumiem, kas izceļas pār seguma plakni starp divām savienotām skārda loksnēm, kuru malām ir divkāršs izliekums. Hermētiskākā un mitruma necaurlaidīgākā dubultā ieloce aizsargā no lietus mitruma iekļūšanas bez papildu pasākumiem.

Valcprofila sagataves nepieciešamajā garumā sagatavo iepriekš vai arī tieši objektā. Vispārpieņemtais sagatavju garums sastāda 12 m, bet praktiski sagatavju garums var būt neierobežots. Valcprofilu var lietot jumtiem ar 3° slīpumu. Ar tā palīdzību apšuj pat koniskas un ieapaļas virsmas. Ar ieloces smalko muguru panāk filigrānu jumta sadalījumu segmentos. Pateicoties dubultielocēm tiek panākta detaļu izpildījuma daudzveidība, un šī tehnika vienādā mērā pasvītro kā tradicionālās, tā arī mūsdienu arhitektūras iespējas.

Ieloču jumti
Valcprofila sagatave

Skaties arī: Ūdens noteksistēmas, Papildelementi.

© CELTNIEKS 95
1995-2014

Top.LV