Tālrunis

LV I RU

GALVENĀ  II  PRODUKCIJA  II  KONTAKTI

twitter @celtnieks95

Skārds cinkotais
Skārds PE un PUR

Kapars / Varš
Titāncinks RHEINZINK®
Ūdens noteksistēmas
Valcprofils
Papildelementi

 

Titāncinka jumti

TITĀNCINKS RHEINZINK®          

Kompānija CELTNIEKS 95 piedāvā
Titāncinku RHEINZINK® ruļļos un loksnēs:

  • Klasiskais;
     
  • Patinētais pelēkzilais;
     
  • Patinētais tumši pelēkais.

Titāncinks RHEINZINK® augstvērtīgs cinka sakausējums ar tīrības pakāpi līdz 99,995% ar kapara un titāna piedevām. Tā ārējais pievilcīgums, unikālās ekspluatācijas īpašības, ilgais mūžs un atbilstība ekoloģijas prasībām veicinājušas titāncinka, kā jumta materiāla, plašu izplatīšanos.

 
 
Titāncinks ir dabisks materiāls kura virspusē veidojas aizsargslānis – patina, kura nodrošina materiālam dabisku aizsardzību. Tāpēc papildu aizsargslāņi ir absolūti nevajadzīgi. Dabīgā patina rodas atmosfēras parādību, tādu kā lietus un mitrums, iedarbībā, kā rezultātā, kopā ar aizsargīpašībām, materiāls ar laiku iegūst pelēkzilu patinas toni.

Patinētajam tintāncinkam RHEINZINK® ir lielisks ārējais izskats, iespējas izmantot dažādus risinājumus un nepārspējama kvalitāte. Patinētā pelēkzilā materiāla RHEINZINK® struktūra līdzīga dabīgajai virsmai ar dabisku patinu. Patinētais tumši pelēkais materiāls RHEINZINK® ir patinētā titāncinka tumšais variants.

Bez ilgā mūža un atbilstības ekoloģiskajām prasībām titāncinkam piemīt vēl daudz citu priekšrocību, kas ievērojami atvieglo tā apstrādi. Pateicoties unikālajam plastiskumam materiālu var dziļi stiept, kas to padara neaizvietojamu, būvējot nestandarta arhitektūras konstrukcijas un apejot sarežģītas vietas uz jumtiem.

Titāncinku var izmantot jumtiem ar slīpumu vairāk par 3° un to jāklāj uz vienlaidu latojuma izmantojot starpliku struktūras materiālu, kas nodrošinās ventilāciju zem seguma. Nav ieteicams darbus veikt pie temperatūras zem +5 grādiem, jo pie zemām temperatūrām materiāls kļūst trausls. Ievērojot visas rekomendācijas titāncinks kalpos ne mazāk par 100 gadiem.

CELTNIEKS 95
oficialais dileris

Titāncinks RHEINZINK®
Titāncinks: klasiskais un patinētais
Titāncinks ruļļos

Skaties arī: Ūdens noteksistēmas, Kapars / Varš.

© CELTNIEKS 95
1995-2014

Top.LV